🎁ZĽAVA 20€ a POŠTOVNÉ ZDARMA na robotické čističe okien! 🤖

Nástenná solárna lampa ST Solar Power Cob Led

Kód: 3797
Neohodnotené
€15,90
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Nechajte solárnu lampu zosvetliť váš život. Táto inovatívna lampa je schopná poskytnúť správne osvetlenie na akomkoľvek mieste, kde je po západe slnka viditeľnosť obmedzená. Využitie solárnej lampy prináša dostatok svetla pred vstupom do vášho domu, garáže, pivnice, a dokonca aj na balkón, terasu, záhradu alebo dvor. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, táto lampa vám zaručí spoľahlivé a účinné osvetlenie. 

Detailné informácie

Garancia najlepšej ceny
Garancia najlepšej ceny
Nakupujeme priamo od výrobcov
Garancia skladových zásob
Garancia skladových zásob
Všetok tovar máme skladom
Okamžité vybavenie reklamácií
Okamžité vybavenie reklamácií
Bez zbytočného odkladu
Tovar posielame do 24 hodín
Tovar posielame do 24 hodín
Od prijatia objednávky

Podrobný popis

Nástenná solárna lampa ST Power Cob Led 

Lampa s plnou odolnosťou voči vode je nezničiteľným spoločníkom, ktorý odolá dažďu a vysokému stupňu vlhkosti. S certifikáciou IP67 je chránená pred vodou až do hĺbky až jeden meter. Bez obáv ju môžete používať nielen v daždivých podmienkach, ale aj počas zamračených dní či v zimných mesiacoch. Bez ohľadu na poveternostné podmienky, táto lampa vám poskytne spoľahlivé svetlo a bezproblémovú funkčnosť.

Vychutnajte si plnú flexibilitu a bezpečnosť so svietidlom s nastaviteľným uhlom náklonu a senzorom pohybu. Toto svietidlo vám umožňuje nastaviť uhly sklonu do strán, hore a dole, vďaka čomu môžete osvetliť presne požadované miesto. S dvoma bočnými krídlami a hlavným svetlom s možnosťou nastavenia nadol a nahor dosiahnete optimálny osvetľovací efekt.

Okrem toho je svietidlo vybavené pohybovým a súmrakovým senzorom, ktoré zabezpečujú inteligentnú automatizáciu. V noci sa rozsvieti len v prípade zaznamenania pohybu v bezprostrednej blízkosti, čo zabezpečuje úsporu energie a zvyšuje bezpečnosť okolia. S týmto výkonným svietidlom získate úplnú kontrolu nad osvetlením a bezstarostné používanie.

3 prevádzkové režimy

  1. Režim s pohybovým senzorom a plným výkonom: Svietidlo je zapnuté na 100% svojho výkonu. Po 20 sekundách neaktivity sa automaticky vypne a režim prechádza na pohybový senzor, ktorý rozsvieti svietidlo v prípade detekcie pohybu.

  2. Režim s nízkym výkonom a aktiváciou pohybového senzora: Svietidlo svieti na 10% svojho výkonu v pohotovostnom režime. Ak senzor pohybu zaznamená pohyb, svietidlo okamžite prepne na 100% výkonu.

  3. Nepretržitý režim s nižším výkonom: Svietidlo svieti nepretržite na 30% svojho výkonu bez ohľadu na aktivitu senzora pohybu.

Tieto režimy umožňujú prispôsobiť svetlo vašim potrebám a zabezpečiť efektívne a úsporné osvetlenie v rôznych situáciách.

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne svietidlá
Hmotnosť: 0.5 kg
Solárna doska: 5,5V 1,8W
Doba nabíjania: 6 h na slnku
Doba svietenia: 8 h
Uhol detekcie PIR: 120°
Detekčná vzdialenosť: 3-5 m
svetelný výkon: 6000 lm
Prevádzkový rozsah: od -40°C do +50°C
svetelný zdroj: 103 COB LED
Batéria: 2400mah (2x1200mah) lítiová batéria
Životnosť LED: 35000h
Hmotnosť: 477 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: