🎁ZĽAVA 20€ a POŠTOVNÉ ZDARMA na robotické čističe okien! 🤖

LDNIO SEW3452 Wi-Fi PREDLŽOVACÍ KÁBEL BIELY

Kód: 3940
Neohodnotené
Značka: LDNIO
€22
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Inovatívny Wi-Fi napájací pásik LDNIO SEW3452 prináša 3 elegantné zásuvky a 4 inteligentné USB porty, ktoré vynikajú svojou širokou kompatibilitou a súčasne vám pohodlne nabijú vaše dôležité zariadenia. Tento produkt umožňuje pohodlné riadenie elektrických spotrebičov vo vašej domácnosti, prispievajúc tak k hladkému priebehu vášho každodenného života. Vďaka podpore protokolov PD3.0 a QC3.0 je rýchla obnova energie pre vaše smartfóny a tablety zaručená. Nezabudnuteľným pridaným bonusom je schopnosť diaľkového ovládania pomocou vášho smartfónu, čím sa ponúka úplný komfort a kontrola na dlani vašej ruky.

Detailné informácie

Garancia najlepšej ceny
Garancia najlepšej ceny
Nakupujeme priamo od výrobcov
Garancia skladových zásob
Garancia skladových zásob
Všetok tovar máme skladom
Okamžité vybavenie reklamácií
Okamžité vybavenie reklamácií
Bez zbytočného odkladu
Tovar posielame do 24 hodín
Tovar posielame do 24 hodín
Od prijatia objednávky

Podrobný popis

LDNIO SEW3452 Wi-Fi NAPÁJACIA LIŠTA BIELA

Vstup do sveta inteligentnej elektriky s LDNIO SEW3452 Smart Wi-Fi Power Strip. Tento revolučný pásik je vybavený 3 inteligentnými zásuvkami a 4 univerzálnymi USB portmi, ktoré sa vyznačujú širokou kompatibilitou a pohodlným nabíjaním vašich nevyhnutných zariadení. S týmto produktom budete mať úplnú kontrolu nad prevádzkou elektrických spotrebičov vo vašej domácnosti, čo prinesie ľahkosť do každodenného života. Vďaka podpore protokolov PD3.0 a QC3.0 budete schopní rýchlo obnoviť energiu vašich smartfónov a tabletov. Navyše, pomocou aplikácie Tuya Smart môžete pohodlne ovládať pásik na diaľku, čo zabezpečí absolútnu pohodlnosť a kontrolu vo vašich rukách.

Pohodlné nabíjanie

Okrem troch európskych zásuviek pre striedavý prúd, táto inteligentná lišta ponúka štyri ďalšie USB porty. Tieto porty vám umožňujú nabíjať vaše nevyhnutné zariadenia bez potreby využitia zásuvky a s použitím len nabíjačky. Toto praktické riešenie otvára široké možnosti a usnadňuje správu zariadení vo vašej domácnosti. Dôležité je, že vybrané porty sú v súlade s normami PD3.0 a QC3.0, čo znamená, že môžete rýchlo a účinne obnoviť napájanie so silou až 30 W resp. 18 W.

Diaľkové ovládanie

Túžite po úplnom pohodlí pri riadení vašich zariadení? Inteligentná napájacia lišta LDNIO SEW3452 Wi-Fi vám s tým pomôže nadmieru. Vďaka nej budete mať možnosť riadiť ju na diaľku pomocou osobitnej aplikácie. Táto aplikácia vám poskytne možnosť nastaviť časový plán pre začiatok a ukončenie fungovania vybraného spotrebiča. Navyše, si môžete nastaviť pripomienku, aby ste nezabudli odpojiť zariadenie zo siete v pravý čas.

Precízny dizajn s premyslenými detailami

Spotrebič LDNIO SEW3452 prináša kvalitu vyrobenia z vysokokvalitného PC materiálu, ktorý v sebe spája robustnú, ohňovzdornú konštrukciu, zabezpečujúcu bezpečné používanie. Táto napájacia lišta navyše disponuje praktickým tlačidlom pre zapnutie a vypnutie, a s hrubým 2-metrovým káblom poskytuje nielen komfort, ale aj odolnosť voči ohnutiu.

Dodatočné parametre

Kategória: Do siete
Hmotnosť: 1 kg
Výrobca: LDNIO
Model: SEW3452
Počet zásuviek: 3
Počet portov USB: 4
Menovitý výkon: 2500W
Vstup: 100-250V 50/60Hz 10A (max.)
PD výstup: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 5A 30W (max.
PPS výstup: 3,3-5,9V/3A, 3,3V-11V/3A
Výstup: QC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A 18W (max.
Auto-ID výstup: 5V/2,4A
Výstupný výkon: 30 W max
Bezdrôtová konektivita: WiFi 2,4 GHz
Rozmery: 15,6 x 10,3 x 4 cm
Farba: Biela
Aplikácia: Tuya Smart

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: