🎁ZĽAVA 20€ a POŠTOVNÉ ZDARMA na robotické čističe okien! 🤖

LDNIO SEW1080 WI-FI + BLUETOOTH SMART ZÁSUVKA

Kód: 3934
Neohodnotené
Značka: LDNIO
€14,90
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

LDNIO SEW1080 Wi-Fi + Bluetooth smart outlet (biela) Chcete si vytvoriť inteligentný dom? S LDNIO smart zásuvkou je to možné! Táto zásuvka vám poskytne množstvo užitočných funkcií, ako napríklad inteligentné pripomenutia a meranie spotreby energie. Navyše, pripojíte sa k nej jednoducho cez Wi-Fi. S LDNIO budete mať úplnú kontrolu nad vašimi domácimi spotrebičmi a zároveň dosiahnete úsporu energie!

Detailné informácie

Garancia najlepšej ceny
Garancia najlepšej ceny
Nakupujeme priamo od výrobcov
Garancia skladových zásob
Garancia skladových zásob
Všetok tovar máme skladom
Okamžité vybavenie reklamácií
Okamžité vybavenie reklamácií
Bez zbytočného odkladu
Tovar posielame do 24 hodín
Tovar posielame do 24 hodín
Od prijatia objednávky

Podrobný popis

LDNIO SEW1080 WI-FI + BLUETOOTH SMART ZÁSUVKA

 

Jednoduché ovládanie

LDNIO SEW1080 je pokročilá inteligentná zásuvka s výkonom 2 500 wattov, ktorá ponúka pohodlie, ovládanie a bezpečnosť s množstvom funkcií. Zásuvka je vybavená Wi-Fi konektivitou (2,4 GHz) pre diaľkové ovládanie a hlasové ovládanie, a spolupracuje s hlasovými asistentmi ako Amazon Alexa, Google Assistant, Baidu Xiaodu, Xiaozhi Butler a Yandex Alice. To znamená, že ju môžete ľahko ovládať aj pomocou hlasových príkazov, čo je veľmi pohodlné a praktické.

Univerzálne použietie

Zásuvka LDNIO SEW1080 je univerzálna a vhodná pre napájanie rôznych elektrických zariadení vďaka jej vstupu s rozsahom 100-250 V a frekvenciou 50/60 Hz a s maximálnym prúdom 10 A. To znamená, že môžete pripojiť a používať rôzne elektronické zariadenia bez ohľadu na ich napájací požiadavky.

Okrem toho, táto zásuvka má užitočnú funkciu pripomenutia vypnutia elektrického spotrebiča. Keď prevádzkový čas dosiahne prednastavenú hodnotu, zásuvka automaticky vypne prípojné zariadenie. Týmto spôsobom šetrí energiu a zvyšuje bezpečnosť, pretože zabráni náhodnému dlhotrvajúcemu zapnutiu spotrebiča, čo môže byť nebezpečné. Táto funkcia je vynikajúca na úsporu energie a zabezpečenie, že vaše zariadenia nebudú zbytočne pracovať, keď ich nepoužívate.

Meranie spotreby

ednou z pokročilých funkcií LDNIO SEW1080 je možnosť merania spotreby energie pripojených zariadení. Táto funkcia vám umožňuje sledovať, koľko energie spotrebuje každé zariadenie pripojené k zásuvke. Týmto spôsobom máte podrobný prehľad o tom, ako veľa energie vaše spotrebiče využívajú.

Toto meranie vám poskytuje informácie, ktoré môžete využiť na riadenie spotreby energie vo vašom domácnosti. Keď viete, ktoré zariadenia spotrebúvajú najviac energie, môžete ich efektívne riadiť alebo zmeniť ich používanie. To môže viesť k úspore energie a zníženiu nákladov na elektrinu, čo je nielen šetrné k životnému prostrediu, ale aj priaznivé pre váš rozpočet.

Dôležité je, že vďaka tejto funkcií môžete byť vedomejší o svojej spotrebe energie a prispieť k zelenšejšiemu životnému štýlu a úspore finančných prostriedkov. LDNIO SEW1080 vám tak poskytuje účinný nástroj na riadenie a sledovanie spotreby energie vo vašom domove.

Bezpečnosť

LDNIO SEW1080 je inteligentná zásuvka s ohňovzdorným krytom, čo zabezpečuje bezpečné a spoľahlivé používanie. Poskytuje účinné a bezpečné riešenie pre vašu domácnosť.

 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Do siete
Hmotnosť: 0.3 kg
Výrobca: LDNIO
Model: SEW1080
Výkon: 2500 W
Vstup: 100-250 V 50/60 Hz 10 A (max.)
Frekvencia Wi-Fi: 2,4 GHz
Zástrčka: EU
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: